Екоплатформа – об'єднання фахівців
з питань екологічної безпеки

Кліматичні зміни та сільське господарство 23.03.2018

Ecoplatform  

Фахівці Екоплатформи, Ірина Ніколаєва та Ганна Ленько, прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти», що відбулася з 13 по 14 березня 2018 року в Науково-методичному центрі «Агроосвіта». 

Головною метою конференції було конструктивне висвітлення проблематики зміни клімату та обговорення заходів з вирішення цієї ситуації. Захід зібрав більше 100 учасників, серед яких були присутні представники ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), Мінагрополітики, Міносвіти, Мінприроди, НААН України, Укргідрометцентру, Держпродспоживслужби, іноземних посольств та аграрних вишів.

Ірина Ніколаєва представила доповідь на тему «Можливості участі у міжнародних наукових проектах», розповівши де та яким чином знайти технічну і фінансову підтримку для наукових та/або бізнес ідей щодо зміни клімату та адаптації до неї сільського господарства. Також, була наведена інформація щодо індивідуальних програм стажування та ресурсів підтримки різноманітних наукових досліджень.

Усі матеріали конференції ви можете переглянути за цим посиланням.

Новина про захід на Урядовому порталі.Comments: 0

Email again:

Add a comment

Name: E-mail:    
Comment: