Екоплатформа – об'єднання фахівців
з питань екологічної безпеки

Робоча нарада у м. Слов’янськ, проект ОБСЄ: хвостосховища Донбасу 16.09.2019

Ecoplatform  
Сьогодні у м. Слов’янськ зібралися на робочу нараду сторони Проекту ОБСЄ «Допомога в розширенні системи моніторингу довкілля на Донбасі» обговорити дослідження поточного стану хвостосховищ Донбасу та їх можливого аварійного впливу на водні об’єкти в умовах військових дій.

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів гостинно прийняло учасників заходу – представників Команди підтримки реформ Мінприроди, Департаментів екології та природніх ресурсів Донецької та Луганської ОДА, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та підприємств-операторів хвостосховищ.

 

Тематика Проекту, вивчення питань управління промисловими відходами та наслідків довготривалої експлуатації об`єктів їх зберігання для довкілля, відповідає запланованим пріоритетним напрямкам новоствореного Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

 

У заході взяли участь представники підприємств-операторів хвостосховищ, які обрано за чіткими критеріями з точки зору попередження можливих аварійних ситуацій в умовах військових дій - токсичність та об’єм накопичених відходів, близькість до лінії зіткнення та водних об’єктів, житлових і промислових будівель. Спеціалісти підприємств надали огляд особливостей експлуатації своїх накопичувачів, ознайомивши учасників із специфікою їх розташування, технічними та соціально-економічними проблемами забезпечення екологічної безпеки об’єктів. Вони запевнили експертів Проекту у готовності до співпраці, відкритості та необхідному супроводі під час виконання дослідницьких робіт.

 

Одразу після робочої наради командою Проекту заплановано відвідування шести об’єктів у Донецькій області.  

  

Дивіться сюжет про захід місцевого телеканалу «С-ПЛЮС» за цим посиланням.


Comments: 0

Email again:

Add a comment

Name: E-mail:    
Comment: